“24 Haziran’da halk en iyi cevabı verecek” « Bölge Haber

1 Ekim 2020 - 14:39

“24 Haziran’da halk en iyi cevabı verecek”

Son Güncelleme :

02 Haziran 2018 - 14:43

“24 Haziran’da halk en iyi cevabı verecek”

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, Başiskele’de seçim çalışmalarına katıldı. Dış güçlerin Türkiye üzerinde oynadığı oyunlara değinen Höbek, 24 Haziran’da en i yi cevabı halkın vereceğini söyledi

 

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi programları kapsamında ziyaretlerini tüm hızıyla sürdüren Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek önceki gün Başiskele ilçesindeydi. Gün boyunca ziyaretler gerçekleştiren ve her gittiği yerde büyük bir teveccühle karşılaşan Dr. Hakan Höbek’e, AK Parti Başiskele İlçe Başkan Vekili Mustafa Koral, yöneticiler, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hacer Çakıroğlu ile çok sayıda partili eşlik etti.

İSTİKRAR VURGUSU

Başiskele turuna semt pazarı ile başlayan Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Vatandaşlarla da ayak üstü sohbet eden Dr. Hakan Höbek, daha sonra esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, hayırlı kazançlar diledi. AK Parti ile birlikte Türkiye’nin her alanda istikrara kavuştuğunun altını çizen Dr. Hakan Höbek, bu istikrarın 24 Haziran sonrasında da süreceğini belirtti.

HİÇ DURMADI

Başiskele’de 17 Ağustos Şehitler Camii’nde de cami cemaatiyle buluşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, Atakent Mahalle Muhtarı Sebahattin Fırtına’yı ziyaret eden. Hastaları da unutmayan Dr. Hakan Höbek, Başiskele’nin sevilen isimlerinden Emine-Selahattin Tok çiftini evlerinde ziyaret etti. Sağlık durumları hakkında bilgi alıp acil şifalar diledi. Başiskele turunu esnaf ziyaretleri ile sürdüren Dr. Hakan Höbek, sahilde vatandaşlarla orucunu açtıktan sonra bölgenin kanaat önderleri ile, geç saatlere kadar süren bir toplantı gerçekleştirdi.

24 HAZİRAN ÖNEMLİ

24 Haziran’da sadece Cumhurbaşkanı ve parlamentonun belirlenmeyeceğini, Türkiye’nin de kaderinin oylanacağını vurgulayan AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, “AK Parti ile birlikte Türkiye istikrar kazandı. Türkiye, artık dünyaya gücünü gösteren bir ülke haline geldi. Bunu istemeyen dış güçler, ne yazık ki ülkemiz üzerinde oyunlar oynuyor. Ancak Türk halkının bu oyunu bozacağına ve en iyi cavabı sandıkta vereceğine inanıyorum. Başiskele’de bunu rahatlıkla görebildim. Yine bu ilçemizden rekor oranda oy çıkacağına inanıyorum” dedi.

 

 

reklam
reklam