Çayırova’da toplandı « Bölge Haber

2 Ekim 2020 - 00:48

Çayırova’da toplandı

reklam
Çayırova’da toplandı
Son Güncelleme :

22 Ekim 2019 - 14:56

reklam

Yeniden refah partisi Çayırova’ da toplandı.

Yeniden refah partisi Kocaeli il başkanlığı, eylül ayı il divan toplantısını Çayırova da bulunan, Pr. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yaptı. Milli görüşçülerin yoğun katılım sağladığı toplantı da, Kocaeli de görev yapan, on iki ilçenin başkanları çalışmaları hakkında ayrı ayrı, divana rapor sundular.

 

“YPG, ABD VE NATO BÜYÜK İSRAİL’İ KURMAK İÇİN ÇALIŞIYOR”

 

Siyasi konuşmalar bölümünde söz verilen  İl Başkanı Mehmet Aras, Türk silahlı kuvvetlerine tam desteğini açıklarken, bölgemizde oynanan oyunlara karşı dikkatli olunması mesajını verdi: “

“Bugün Suriye’nin kuzeyindeki terör uzantısının asıl nedeni, ABD’nin kurduğu üç parçalı ırak modelidir. İsrail’ e alan açmak için Irak’ ı üçe bölen ABD, Suriye rejimini de Şam’ a hapsetmiştir. Bölgedeki dönen bütün dolapların perde gerisindeki nedeni, Nil ve Fırat nehirleri arasında hayali bir büyük İsrail devleti kurma düşüncesidir. Bilindiği gibi bu toprakların içerisine ülkemizin bir kısmı da dahildir. Ve bu toprakları Irak ve Suriye’ den kopardıkları topraklarla birleştirmek, siyonizmin öncelikli hedefidir. Türkiye’nin 67 yıldır, üyesi olduğu kendisine en statejik üslerini kullanma izni verdiği, her istediğinde asker desteği sağladığı Nato bu planın tam merkezinde yer almaktadır. Bölgemizde ve komşu ülkelerin topraklarında terörü, eğiten, donatan, destekleyen Nato ve ABD’dir. Bu sorunların çözümü bir an evvel şahsiyetli bir duruş sergileyerek, Nato’dan çıkmaktır. Bir an önce yeni bir dünyanın kurulmasına öncülük etmektir. Terörü besleyen ABD ile masaya oturarak, terör bitirilemez, büyük Ortadoğu projesine destek vererek barış gelmez, nato ya kendi topraklarına yer açarak bağımsız kalınamaz. Kahraman Türk silahlı kuvvetleri her zaman olduğu gibi, vazifesini layığı ile yerine getirmektedir. Tüm bu olumsuz havaya rağmen önüne kattığı terör unsurlarını adeta bir fırtına gibi önüne alıp sürüklemektedir. Hepimiz bu ordunun emrindeyiz. Birkaç gün gibi kısa bir sürede, çok büyük bir araziyi zapt altına alan ordumuz, dünyanın en güçlü ordusu olduğunu bir kere daha ispat etti. Hepimiz bu ordunun bir neferiyiz. Allah ordumuzu muzaffer kılsın. Dünyada barışın temini için, bana ne Amerika dan diyerek yola koyulmak gerekmektedir. Ağzından çıkanı kulağı duymayan, küresel maskara Trump un ne dediği ile ilgilenilip zaman kaybedilmemesi lazım.  Dünyada kalıcı bir huzur ortamının kurulması ancak Türkiye Cumhuriyeti devleti liderliğinde yeni bir dünya düzeninin kurulması ile mümkündür” diye konuştu.

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam